Mi reporte de Actifict: octubre 4 2022
Дойде и време за любимото ми кисело зеле със сланина 😍 Мога да го ям всеки ден 😂 И да не си помислите,че съм го забравила,че се пече.Много обичам да е така изгоряло даже това е нищо може и още просто нямах търпение и го изключих 😂😂
This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io

0
0
0.000



Първата ми мисъл беше, че е леко изгоряло!🤩😂😍🤣
!LUV
@benbow2017(3/10) gave you LUV.
tools | wallet | discord | community | <>< daily
HiveBuzz.me NFT for Peace
Обожавам кисело зеле и сармички от него....мммммм вкусотия