Збираємо врожай

Гарна сонячна осінь час помаленьку збирати врожай . Не знаю чи в нас цього року буде врожай картоплі, але гарбузи вродили добре. Тому ми потроху забираємо їх з поля, бо скоро будемо копати картоплю , тому що ми їх не садимо окремою грядкою а кидаємо , з верху на ту де росте картопля . Одна грядка для картоплі і гарбузів.
З них ми готуємо багато смаколиків, про це я вже згадувала в своїх постах
трохи давніше. Також гарбузи ми використовуємо як їжу для жителів нашої не великої ферми. Ну і звичайно робимо фотосесію на них.






0
0
0.000
0 comments