Сухі квіти гортензії під снігом

avatar

IMG_20231122_104316.jpg

IMG_20231122_111341.jpg

IMG_20231122_111416.jpg

Мої кущі гортензії давно відцвіли , але сухі суцвіття я не обрізала , бо це потрібно робити весною, бо інакше вони не будуть цвісти наступного сезону, або буде тільки кілька квітів ( перевірено).

У нас вже випав другий раз сніг , бо перший ,який впав кілька днів тому, змив дощ і сьогодні знов зранку сніг припорошив все навкруги і мої кущі гортензій теж .

IMG_20231122_111424.jpg

IMG_20231122_111432.jpg



0
0
0.000
0 comments