Сухі квіти гортензії під снігом



Мої кущі гортензії давно відцвіли , але сухі суцвіття я не обрізала , бо це потрібно робити весною, бо інакше вони не будуть цвісти наступного сезону, або буде тільки кілька квітів ( перевірено).
У нас вже випав другий раз сніг , бо перший ,який впав кілька днів тому, змив дощ і сьогодні знов зранку сніг припорошив все навкруги і мої кущі гортензій теж .


0
0
0.000
0 comments