Квіти

avatar

IMG_20231005_122226.jpg

IMG_20231005_122235.jpg

IMG_20231005_122214.jpg

В гарний сонячний і я б сказала навіть не холодний день, трохи квітів у стрічку , але вже без бджілки 😉😉😉. Хай вони вам додають гарного і яскравого настрою на цілий день.

Обожнюю квіти , добре що вони милуватимуть мій погляд у квітнику ще до морозів і снігу, а ще потім мої хризантеми переберуться у вазу в кімнату, де тепліше і будуть там додавати гарних емоцій.

IMG_20231005_122207.jpg

IMG_20231005_122304.jpg

IMG_20231005_130248.jpg



0
0
0.000
0 comments