Гарний осінній ранок

avatar

IMG_20231013_091044.jpg

IMG_20231013_091108.jpg

IMG_20231013_091228.jpg

Сьогодні у мене була чудова ранкова прогулянка лісом( я поверталась зі школи) , на дворі було тепло , ранковий туман поступово зник і йшла спокійним ходом і насолоджувалася красою природу і гарною погодою.

Листя на деревах ще тільки починає зрідка змінювати свій колір , і серед ще переважно зеленого десь можна побачити жовтий , чи червоний. На горіховому дереві стрибала білка , яка побачивши мене зупинилась і так і сиділа з горіхом в зубах 🤪, запаси на зиму то святе діло.

IMG_20231013_091232.jpg

IMG_20231013_091441.jpg

IMG_20231013_091056.jpg

А ще під ногами замасковані калюжі , прикриті з верху сухим листям і голками з сосон, тому довелося бути уважною , щоб не намочити кросівки. Ще я мала намір знайти грибочка, але нічого не знайшла 🙄. Так як впав дощ, тепло то є велика вірогідність що грибів модна буде знайти найближчими днями .



0
0
0.000
0 comments